• Fresh
China Bouw Bedrijf In Nieuw-zeeland Australië voor Staal Building Project Ontwerp en Bouwen

China Bouw Bedrijf In Nieuw-zeeland Australië voor Staal Building Project Ontwerp en Bouwen

Buyers rating:
€ 997.18

Hoeveelheid van het product

& #8203; China Bouw Bedrijf In Nieuw-zeeland Australië voor Staal Building Project Ontwerp en Bouwen China Beroemde Bouwers en Aannemers voor Residentiële partments, hotels en Commerciële staal fabricated hoge gebouwen We zijn : China 's Top Gradefabrikant voor Stalen Structuur Productie a-levelvoor Professionele Project Ontwerp van Stalen Structuur nationale Grade1specialiteit Aannemer voor Stalen Structuur   staande directeur van China 's Bouw en Metalen Structuur Association lid van China 's Stalen Structuur Association en Shanghai Metalen Structuur Branchevereniging adjunct voorzitter van Zhejiang Stalen Structuur Branchevereniging    VAN ONTWERP, FABRICAGE VAN ELKE LID OM INSTALLATIE VAN ELKE STAP, WE ALLE STREVEN NAUWKEURIGHEID EN PERFECTIE.   BELANGRIJKSTE STALEN STRUCTUUR   SECUNDAIRE STALEN STRUCTUUR   DAK & MUUR SYSTEMEN, EN ANDERE ACCESSOIRES     PRODUCTIELIJNEN onze groep geïntroduceerd uit buitenland de wereldklasse professionele productie lijnen van stalen structuur, heeft de meest geavanceerde automatische H-beam productielijnen, pijp truss, box beam productielijnen, CNC hydraulische ponsen na-snijden C en Z types staal productie lijnen,muur &dak panelen, metalen sandwich paneel productielijn, enz., kan compleet allerlei licht staal, zware staal, hoogbouw multi-ruimtelijke structuur staal producten verwerking taken met hoge kwaliteit en efficiënt.     VERPAKKING & LADEN wij beschikken de unieke meest professionele en beste verpakking in China momenteel-FRAMING PAKKET, die perfect beschermt de structurele staal leden vanaf elke impact schade tijdens de transport. natuurlijk, we ook kan pakket volgens klant. algemeen worden geladen in 40/20 GP, 40 HQ, 40 OT of Bulk carrier. TECHNOLOGIE R & D onze groep heeft over 1,200 medewerkers van wie 206 zijn engineering technici van alle niveaus en allerlei enover 60 zijn state Grade1, Grade2geregistreerde structuur ingenieurs, bouwers en architecten. het bedrijf heeft senior hogescholen en professionele technologie ontwerp organisaties als de technologie backup kracht en heeft opgericht breed samenwerking en R & D relaties met dergelijke technologie onderzoeksinstituten als Zhejiang University, Northwestern Polytechnische Universiteit,Zhejiang Shuren University, etc.       ONTWERP EN DETAILLERING standaard : Amerika Standaard, australië Standaard, engeland Standaard, China Standaard, etc.
Software : SAP2000, Auto CAD, PKPM, RSTAB, PROE, MTS, tekla Structures (Xsteel), 3 D3 S, Tarch, etc.       KWALITEIT MANAGEMENT TODAY'S KWALITEIT, TOMORROW'S MARKT onze groep heeft opgericht een geavanceerde fysieke en chemische testen centrum van stalen structuur, bezit de testapparatuur zoals elektronische universele machine testen electro-hydraulische servo universele machine testen elemental analyzer, torsie machine testen impact machine testen ultrasone detector, blauw inkt laagdiktemeter, liquid crystal slingeruurwerk impactor, etc. In een groot aantal techniek praktijken, het bedrijf georganiseerd een hoogwaardige constructie team die begrijpen de toonaangevende bouw technologie, gevonden wetenschappelijke en strikte bouw management control proces, heeft een controle van de hele bouw proces om de project kwaliteit.  destructieve Fout Detectieconcurrentie van Lassen Operators Technologie Uitwisseling   KWALITEIT INSPECTIE DOOR BV, SGS, SKM, ETC. systematische Kwaliteit Proces en Vooruitgang Controle documentatie : onze fabricage proces is gecontroleerd door serie van documentatie en kwaliteit testen die zijn bewaakt en gecertificeerd door BV, SGS, SKM, JACOBES etc wereldberoemde derden inspectie organisatie.

Productgegevens

Type:
Door & Window Frames
Framemateriaal:
Staal

Meer producten in de categorie

Eenvoudige installatie stalen structuur werkplaats en magazijn fabrication
  • Fresh
Klantwaardering:

Eenvoudige installatie stalen structuur werkplaats en magazijn fabrication

We zijn : China 's Top Gradefabrikant voor Stalen Structuur Productie alevelvoor Professionele Project Ontwerp van Stalen Structuur nationale Grade1specialiteit Aannemer voor Stalen Structuur   staande directeur van China 's Bouw en Metalen Structuur Association lid van China 's Stalen Structuur Association en Shanghai Metalen Structuur Branchevereniging adjunct voorzitter van Zhejiang Stalen Structuur Branchevereniging    VAN ONTWERP, FABRICAGE VAN ELKE LID OM INSTALLATIE VAN ELKE STAP, WE ALLE STREVEN NAUWKEURIGHEID EN PERFECTIE.   BELANGRIJKSTE STALEN STRUCTUUR   SECUNDAIRE STALEN STRUCTUUR   DAK & MUUR SYSTEMEN, EN ANDERE ACCESSOIRES     PRODUCTIELIJNEN onze groep geïntroduceerd uit buitenland de wereldklasse professionele productie lijnen van stalen structuur, heeft de meest geavanceerde automatische Hbeam productielijnen, pijp truss, box beam productielijnen, CNC hydraulische ponsen nasnijden C en Z types staal productie lijnen,muur &dak panelen, metalen sandwich paneel productielijn, enz., kan compleet allerlei licht staal, zware staal, hoogbouw multiruimtelijke structuur staal producten verwerking taken met hoge kwaliteit en efficiënt.     VERPAKKING & LADEN wij beschikken de unieke meest professionele en beste verpakking in China momenteelFRAMING PAKKET, die perfect beschermt de structurele staal leden vanaf elke impact schade tijdens de transport...

€ 747.89